SZANOWNI PAŃSTWO

Projekt System Partner Inter-Flora

Zainteresowanych podjęciem współpracy w zakresie sprzedaży wraz z montażem naszych wyrobów zapraszam do kontaktu. Więcej informacji w zakładce PARTNERZY

Inter- Flora Sp. z o.o.

Jesteśmy liderem w zakresie produkcji urządzeń zabawowych

 i sportowych na place zabaw. Poszukujemy osób na stanowisko:

 Spawacz

Zakres zadań:

  • wykonywanie spawów w technologii TIG
  • obsługa maszyn przygotowanie do pracy i dbanie o ich prawidłowe funkcjonowanie
  • inne prace związane z procesem przygotowania materiałów do produkcji

Oczekiwania:

  • Chęć do pracy
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku ślusarza min. 2 lata
  • mile widziane doświadczenie w spawaniu aluminium

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przedłużenia na umowę o pracę
  • stawka godzinowa 12 zł lub stawki akordowe

Aplikacje prosimy przesyłać na adres m.milewska@inter-flora.pl z dopiskiem „Spawacz”

Magazynier

  • przyjmowanie i wydawanie towaru
  • kompletacja
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera min. 2 lata
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres m.milewska@inter-flora.pl z dopiskiem „Magazynier”

Podwykonawców

  • roboty montażowe
  • roboty budowlane
  • roboty ziemne
  • roboty branżowe

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w.jacaszek@inter-flora.pl