Szanowni Klienci,

W związku z dynamicznym rozwojem i ugruntowaną pozycją rynkową oraz innowacyjnymi produktami wprowadzanymi na rynek przez Spółkę Inter-Flora mamy przyjemność zaprezentować nową markę ARCADIA . Od 2014 roku nasze urządzenia dostępne są w dwóch liniach produktowych Woodenland oraz Metropolis

logo            cert_ref_dla_03            cert_ref_dla_05-07

Celem powstania marki jest odpowiedź na potrzeby rynku europejskiego. Nasi Klienci wymagają szerokiego rozpoznania potrzeb oraz szczególnie indywidualnego podejścia i uwagi nad realizowaną inwestycją. Od 12 lat oferujemy kompleksową realizację inwestycji: projektujemy, produkujemy i dokonujemy montaży urządzeń na place zabaw, urządzeń komunalnych oraz różnego rodzaju nawierzchni. Zrealizowaliśmy blisko 10 tys. inwestycji na terenie całego kraju.
W połowie 2012 roku przeprowadziliśmy się do nowej siedziby pod Wrocławiem, gdzie na powierzchni ponad 4000 m² zlokalizowana została cała produkcja, magazyn i dział handlowy.
Powiększenie obszaru produkcyjnego oraz zwiększenie zatrudnienia pozwoliły nam na znaczne skrócenie terminów realizacji, co niejednokrotnie wpłynęło na powodzenie całej
inwestycji. Nowa fabryka placów zabaw przekłada się na większe możliwości dla naszych klientów.

inter-flora

Przez lata naszej działalności udało się nam nawiązać szereg niezwykle cennych relacji z naszymi klientami a niniejszy katalog jest odzwierciedleniem doświadczenia i współpracy. Przedstawiamy Państwu produkty marki Arkadia.