• Radosna Szkoła Wrocław ul. Skarbowców
  thumb

  Z sukcesem zakończyliśmy Budowę placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 61 przy ul. Skarbowców 8 we Wrocławiu.

  więcej
 • Nowe place zabaw w Jedwabnem
  thumb

  Zakończyły się prace przy budowie dwóch placów zabaw przy Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Jedwabnem i Szkole Podstawowej w Nadborach.

  więcej
 • Metropolis w Trzebnicy – realizacja Budżetu Obywatelskiego
  thumb

  Realizacja zwycięskiego zadania z Budżetu Obywatelskiego

  więcej
 • Metropolis aluminiowe place zabaw
  thumb

  Z sukcesem zakończyliśmy budowę placu zabaw

  więcej
 • Lubin wybrał Metropolis
  thumb

  To już kolejny plac zabaw wykonany w technologii anodowanego aluminium.

  więcej
 • Firmowy piknik
  thumb

  20 września bawiliśmy się na firmowym pikniku przy okazji poddaliśmy testom nasze urządzenia.

  więcej
 • Arcadia plac zabaw – Radosna Szkoła
  thumb

  Plac zabaw produkcji Inter-Flora został uroczyście otwarty.

  więcej
 • Życzenia świąteczne
 • Zaproszenie do współpracy
  thumb

   

  Nowy rok to nowe wyzwania podejmij je z nami.
  Na początek zacznij od zapoznania się z naszymi nowymi produktami
  Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy służą kompleksowym wsparciem.

  więcej
 • WROCŁAWSKI BUDŻET OBYWATELSKI

  Budżet Obywatelski to nowy projekt miejski, w którym wrocławianie wskażą, co warto zmienić w swoim najbliższym otoczeniu, a następnie zagłosują i wybiorą najlepsze i najważniejsze – ich zdaniem – pomysły, 25.06.2013 ogłoszono listę projektów które wygrały.
  Pula pilotażowego programu wynosi 2 mln zł – za to można zrealizować wiele potrzebnych i oczekiwanych projektów z zakresu zieleni, małej architektury, rekreacji czy też innych potrzeb ważnych dla lokalnych społeczności.

  więcej
 • WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

  Prezenty, słodkości, zabawa i przede wszystkim wizyta Świętego Mikołaja. Tak 8 grudnia 2012 wyglądał dzień w naszej siedzibie.

  W spotkaniu uczestniczyły dzieci  pracowników firmy Inter- Flora.

  Małe pociechy z niecierpliwością oczekiwały spotkania z Mikołajem, specjalnie na tę okazję nauczyły się wielu piosenek i wierszy, które potem zaprezentowały w obecności gościa.

  Imprezę uświetniły również tańce i zabawa z Mikołajem, który w asyście swoich pomocników obdarował dzieci niespodziankami.

  Dzień upłynął pod znakiem zabawy, uśmiechu i nieograniczonej, bezcennej radości.

  więcej
 • WIZYTA GRUPY UCZNIÓW POLSKO-NIEMIECKIEJ W SIEDZIBIE INTER-FLORA

  W dniu 4 czerwca 2013 r. miała miejsce wizyta grupy uczniów z DPFA-Schulen GmbH Rabenau (Niemcy) oraz gimnazjalistów z Gimnazjum w Siechnicach im. Ks. Anny z Przemyślidów w siedzibie spółki Inter-Flora.

  W trakcie wizyty uczniowie zostali oprowadzeni po naszym zakładzie i poznali obszary działania różnych wydziałów firmowych. Zwiedzanie odbywało się w dwóch grupach językowych: angielskiej i polskiej. Po krótkiej prezentacji dotyczącej spółki Inter-Flora place zabaw, uczniowie zostali oprowadzeni po naszej fabryce: pokazaliśmy im dział handlowy, projektowy, logistyczny i produkcyjny.

  więcej
 • Targi w Kolonii
  thumb

   

  więcej
 • ROK PEŁEN SUKCESÓW

  ROK PEŁEN SUKCESÓW PODSUMOWANY W OGÓLNOPOLSKIM SERWISIE O PLACACH ZABAW I MAŁEJ ARCHITEKTURZE.
  Rok 2012 dla wszystkich związanych z firmą Inter-Flora był rokiem pełnym wyzwań i pozytywnych wydarzeń a co najważniejsze rokiem zwieńczonym sukcesami. Poniżej przesyłamy link do artykułu opisującego działalność naszej firmy w 2012 roku.

  http://www.e-placezabaw.pl/aktualnosci/nowa-fabryka-placow-zabaw-nowe-mozliwosci/252

  Artykuł został zamieszczony na Ogólnopolskim serwisie o placach zabaw i małej architekturze

  więcej
 • PLAC ZABAW W GMINIE OPATÓWEK

  W dniu 6.08.2013 r. Wójt Gminy Opatówek odebrał nowo wybudowany plac zabaw w miejscowości Szałe.

  Teren bazy rekreacyjno-turystycznej w Szałe jest otwarty ma służyć do wypoczynku i rekreacji dla lokalnej społeczności z terenu gminy Opatówek oraz dla mieszkańców pobliskiego Kalisza. Jest to cudowne miejsce na spędzenie wakacyjnego weekendu nad Jeziorem Pokrzywnickim z całą rodziną. Plac zabaw jest świetnie wyposażony w dwa zestawy zabawowe: zestaw zabawowy Marcin oraz zestaw zabawowy Jagoda, huśtawki, karuzele, sprężynowce oraz ławki dla opiekunów dzieci. Poniżej zamieszczamy zdjęcia placu zabaw wraz z mapą. Zapraszamy do zabawy!

  więcej
 • PIKNIK RODZINNY W SIECHNICACH

  28 maja 2011r w Siechnicach, podczas Pikniku Rodzinnego, został oficjalnie otwarty najnowszy plac zabaw naszego projektu.

  Urządzenia zawierają elementy, których jeszcze nie ma nigdzie w Polsce.

  Plac zabaw spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem ze strony rodziców, a co najważniejsze dzieci, które przez cały Piknik licznie korzystały ze wszystkich urządzeń.

  Poniżej relacja fotograficzna z otwarcia oraz zmagań w konkursach odbywających się podczas Pikniku.

  więcej
 • NOWY SEZON ROZPOCZĘTY IMPONUJĄCĄ REALIZACJĄ

  W dniu 10 maja 2013 odbyło się uroczyste otwarcie naszej imponującej realizacji- plac zabaw w Miliczu.

  „Ten plac zabaw to raj dla moich dzieci. Uwielbiają tu przychodzić i chciałyby tu siedzieć cały dzień. Jest bardzo kolorowy, funkcjonalny i przede wszystkim bezpieczny”

  „Nowe zestawy zabawowe typu „małpi gaj”, huśtawki wahadłowe, zjeżdżalnie, a także… trampolina. A wszystko wykonane z najnowocześniejszych materiałów i poświadczone europejskimi certyfikatami bezpieczeństwa.”

  więcej
 • NOWOŚCI PRODUKTOWE 2013

  Dokładamy wszelkich starań, aby z każdym rokiem nasza oferta powiększała się o nowe, nietuzinkowe produkty. I tym razem wprowadzamy rozwiązania, dzięki którym otoczenie może zyskać niepowtarzalny wygląd.

  Wierzymy , iż nasze nowe urządzenia zabawowe: Zamek i Zestaw Naukowca spełnią oczekiwania Państwa, jak również małych użytkowników placów zabaw, bowiem zabawa i edukacja stanowi doskonałe połączenie!

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą !

  więcej
 • NOWE URZĄDZENIA ZABAWOWE

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, mamy przyjemność poinformować Państwa, że firma Inter-Flora poszerzyła swoją ofertę o zupełnie nowe produkty.

  Od dziś  wśród oferowanych przez nas urządzeń pojedynczych, będą Państwo mogli znaleźć następujące produkty: Ekspres polarny, Statek, Słonik oraz Sprężynowiec Labirynt.

  Jesteśmy przekonani, że urządzenia te przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym małym użytkownikom placu zabaw i zapewnią im wspaniałą zabawę.

  Gorąco zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą !

  Konsultanci Handlowi chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.

  więcej
 • NOWA SIEDZIBA FIRMY INTER-FLORA

  Z przyjemnością pragniemy poinformować, że od 6 sierpnia 2012 roku, firma Inter-Flora zmieniła swoją siedzibę. Obecnie mieścimy się w Siechnicach/ k. Wrocławia, przy ulicy Władysława Grabskiego 22.

  Decyzja o zmianie siedziby związana była z ukończeniem budowy przez spółkę nowego obiektu o wysokim standardzie technicznym.

  W budynku o całkowitej powierzchni użytkowej 4449,06 m² mieszczą się przestronne, klimatyzowane  biura handlowe, administracyjne i nowoczesna sala konferencyjna. Na hali zlokalizowane są wydziały produkcyjne i magazyn logstyczny pozwalający na szybką realizację zleceń.

  Nowy budynek gwarantuje komfortowe warunki pracy oraz stanowi zaplecze do dalszego, dynamicznego rozwoju firmy Inter-Flora.

  więcej
 • Nowa fabryka Inter-Flora

  28 WRZEŚNIA 2012 ODBYŁO SIĘ OFICJALNE OTWARCIE NOWEJ FABRYKI PLACÓW ZABAW INTER-FLORA

  Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotoreportażu z Oficjalnego Otwarcia nowej fabryki Inter-Flora

  Poniżej link do zdjęć oraz filmu z uroczystego otwarcia fabryki

  http://www.siechnice.gmina.pl/aktualnosc-698-Nowa_firma_w_Siechnicach_otworzyla_swoja_siedzibe.html

  więcej
 • Nasz plac zabaw w Domu Małego Dziecka
  thumb

  .

  .

  W czerwcu 2014 roku, spółka Inter-Flora zainstalowała plac zabaw w Domu Małego dziecka Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży  „Salvator” w Wałbrzychu. Plac zabaw jest formą pomocy dla dzieci z domu dziecka, zorganizowanej przez Organizację Charytatywną „DOM DZIECKA” z Chicago.

  więcej
 • LIBAN
  thumb

  LIBAN

  W dniu 30.07.2013 roku wyjechał transport placu zabaw produkcji Inter-Flora do Libanu. Plac zabaw zostanie zamontowany w Libanie dla dzieci syryjskich uchodźców, jest to forma pomocy Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej. Przedmiotowy plac zabaw jest jednym z narzędzi łagodzenia traumy wojny wśród dzieci syryjskich uchodźców.

  więcej
 • KOLEJNY ARTYKUŁ O INTER-FLORA

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kolejnym numerem Informatora Budownictwa i Sprzętu Sportowego Ibiss, w którym opisana jest działalność naszej firmy.

  Informacje te znajdą Państwo również na stronie internetowej serwisu, link podajemy poniżej:

  http://inter-flora.ibiss.pl/

  więcej
 • Inter-Flora wspiera działania edukacyjne
  thumb

  .

  .

  Spółka Inter-Flora  wsparła działania edukacyjne  przy organizacji ekologicznego  konkursu plastycznego dla dzieci w Publicznym Przedszkolu w Siechnicach.

  więcej
 • Inter-Flora na Pikniku Rodzinnym w Siechnicy
  thumb

  .

  Na Pikniku Rodzinnym w Siechnicy nie mogło zabraknąć naszej firmy Inter-Flora.

  więcej
 • Inter-Flora na forum gospodarczym Gminy Siechnice

  26 września w Urzędzie Gminy Siechnice pod patronatem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej odbyło się forum gospodarcze Gminy Siechnice.

  Tematem przewodnim był „Lokalny rynek pracy Gminy Siechnice w aglomeracji wrocławskiej w procesach rekrutacyjnych lokalnych przedsiębiorstw”.

  więcej
 • GAZELE BIZNESU 2011 ROZDANE

  Po raz drugi nasza firma otrzymała prestiżowy tytuł Gazela Biznesu 2011 przyznawany przez Puls Biznesu. Autorem corocznego rankingu jest firma Coface Poland.

  Strategicznym Partnerem tego przedsięwzięcia jest Kredyt Bank pozostali Partnerzy to: Play, Enea, SAP, Krajowy Rejestr Długów, Opek, Opel. Patronami medialnymi są: tvn CNBC oraz Radio Pin.

  Ideą przedsięwzięcia jest promocja małych i srednich przedsiębiorstw o wysokiej dynamice rozwoju.
  Tegoroczna uroczysta gala Gazel Biznesu 2011 odbyła się 6 marca w centrum kongresowym Politechniki Wrocławskiej.

  więcej
 • GAZELE BIZNESU 2010

  Gazele Biznesu to trwający od 2000 roku coroczny ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Pragniemy poinformować, iż znaleźliśmy się w gronie wielu znakomitych przedsiębiorstw i uzyskaliśmy tytuł Gazeli Biznesu 2010. W dniu 08.03.2011 we Wrocławiu odbyła się Gala Gazeli Biznesu na której otrzymaliśmy wyróżnienie.

  więcej
 • FUNDACJA MAM MARZENIE – GRACJAN
  thumb

  Pod koniec lipca otrzymaliśmy zapytanie z Fundacji Mam Marzenie czy chcielibyśmy spełnić marzenie chłopca o imieniu Gracjan.

  Marzenie było nam bliskie gdyż chłopiec wymarzył sobie plac zabaw jako mini farmę, gdzie była stodoła, traktor z przyczepą – koniecznie zielony była też krowa i bramka do gry w piłkę nożną.

  Gracjan ujął nasze serducha i postanowiliśmy specjalnie dla niego zaprojektować i wybudować mini farmę.

  Po wszystkich ustaleniach został wyznaczony najważniejszy dzień, którym była sobota. Cały tydzień pogoda była kapryśna to padał deszcz to było pochmurno a w sobotę poranek przywitał nas wszystkich nieśmiało wychodzącym za chmur słońcem.

  więcej
 • DOLNOŚLĄSKI CERTYFIKAT GOSPODARCZY

  W dniu 13.07.2011 roku nasza firma została wyróżniona Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym. Gala rozdania nagród odbyła się w Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego. Znaleźliśmy się w gronie ponad 40 firm uhonorowanych za zyski i odpowiedzialność. Certyfikat to prestiżowe wyróżnienie, które wskazuje klientom na wyjątkowość naszych usług, dając im gwarancję

  więcej
 • 100 PLACÓW ZABAW

  W ramach ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez jeden z międzynarodowych koncernów kosmetycznych  firma Inter- Flora zbudowała 100 placów zabaw na terenach gmin w całej Polsce.

  Projekt zrealizowano w oparciu o obowiązujące normy budowlane oraz najwyższe standardy w trosce o zapewnienie bezpieczeństwa.

  Jesteśmy dumni, iż jakość naszych produktów  po raz kolejny została doceniona.

  Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z realizacji projektu.

  Firma Inter-Flora życzy wszystkim użytkownikom placów  miłej zabawy !

  więcej